Drukuj Dodaj do ulubionych

Ogłoszenia

Chętnie umieścimy na stronie informację o zwierzątkach zaginionych, do adopcji lub oddania, gdyż bardzo nam zależy, żeby wszystkie psiaki i kociaki znalazły dom. Zgłoszenia wraz ze zdjęciem prosimy przesyłać na adres przychodniaoazalodz@wp.pl.

Skowronek - Piesek do adopcji

Trafił do Fundacji Pomagajmy Razem - Zwierzęta w potrzebie 23.12.2010r. Wrosnięty w szyję rzemień spowodował gangrenę. Obraz przerażający nawet dla najbardziej "odpornych". Młody psiak około 3 letni, przywieziony z okolic Krzyżanowa na apel młodej dziewczyny, która pracuje w biurze przy budowie autostrady. Był przeganiany z miejsca na miejsce, podjęliśmy decyzję - zabieramy. Obecnie pies przebywa w naszej przychodni i jest pod stałą opieką. Rana została oczyszczona, podane antybiotyki zachamowały rozwój gangreny. Skowronek pomimo swoich doświadczeń nie stracił zaufania do ludzi. Teraz juz tylko moze byc lepiej, z pewnością znajdzie dom w którym, ktoś wynagrodzi mu wszystko co przeszedł zanim trafił pod naszą opiekę.

Kontakt w sprawie adopcji 665-219-777.Szczeniaczki do oddania

Do oddania 6 szczeniaczków małej rasy - 4 sunie i 2 pieski, brązowej maści po niewielkich rozmiarów rodzicach. Wszystkie są odrobaczone i wkrótce będą zaszczepione.

Kontakt w sprawie szczeniaczków z Panem Przemysławem 787-682-142.

szczeniakiKotka do oddania

Do oddania 7 miesieczna szaro-bura kotka, kochana i miła.

Kontakt w sprawie kotki 42-652-63-05.


 

© Copyright 2011. „OAZA" Przychodnia dla zwierząt